Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Karolina
  • Oferta tłumaczenia - czeski - polski
Karolina

Karolina

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenie online: Tak

Witam,

jestem Karolina i studiuję obecnie na 5. roku filologii czeskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Byłam również semestr na wymianie studenckiej w Czeskiej Republice oraz pochodzę z rejonów z nią graniczących. Nie jestem doświadczonym tłumaczem, raczej byłabym chętna wykonywać drobne tłumaczenia z jak największą dokładnością i rzetelnością, aby nabyć doświadczenia. Dlatego też nie oczekuję wysokiego wynagrodzenia. 

Zarówno z języka czeskiego na polski, jak i na odwrót.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij