Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Kardas Traduzioni

Kardas Traduzioni

Katarzyna & Anna Kardas(4 oferty)
 •  Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Dane firmy:

  Kardas Traduzioni
  Warszawa

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia

Jesteśmy siostrami, tłumaczkami języka angielskiego oraz włoskiego z kilkuletnim stażem, prowadzącymi własną działalność gospodarczą. Ukończyłyśmy studia na Uniwersytecie w Turynie (studia licencjackie na kierunku Pośrednictwo Językowe oraz studia magisterskie na kierunku Translatoryka; specjalizacja: tłumaczenia literackie i techniczno-naukowe). Specjalizujemy się w przekładach tekstów technicznych, prawnych oraz ekonomicznych. Oprócz tego wykonałyśmy bardzo dużą ilość tłumaczeń z innych dziedzin (turystyka, informatyka, marketing, literatura dziecięca itp). Nasze doświadczenie translatorskie obejmuje również weryfikacje przekładów, przygotowanie tekstu do druku oraz tłumaczenia ustne m.in. podczas szkoleń, spotkań itp. Ponadto zapewniamy profesjonalną obróbkę graficzną wszelkich tłumaczonych dokumentów (np. wersje nieedytowalne, schematy itp.) dzięki biegłej obsłudze programów graficznych. Zapraszamy do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij