Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Kamil Tłumacz

Kamil Tłumacz

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Witam serdecznie, Jestem doświadczonym tłumaczem języka angielskiego. Zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi i specjalistycznymi w kombinacjach językowych z języka angielskiego i odwrotnie, nie wykonuje tłumaczeń przysięgłych. Dokonuje bezpłatnej wyceny po przesłaniu materiału na mojego e-maila. Oferuję rzetelny i szybki przekład w konkurencyjnych cenach. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij