Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Justyna P.
Justyna P.

Justyna P.

(6 ofert)

O mnie

Jestem absolwentką filologii słowiańskiej i komparatystyki na Uniwersytecie w Wiedniu.
Zajmuję się tłumaczeniami języków chorwackiego, niemieckiego i słoweńskiego (wszystkie kombinacje + oczywiście, polski).
Mam za sobą współpracę z wieloma biurami tłumaczeń, a także pracę w charakterze asystentki w jednym z instytutów naukowych Uniwersytetu Wiedeńskiego.
Tłumaczę teksty i artykuły naukowe, reklamy, ulotki, treści portali internetowych, umowy, oferty bitnesowe, broszury turystyczne, listy dialogowe do filmów oraz inne typy tekstów.
Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika