Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Justyna Izydorczyk

Justyna Izydorczyk

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Pabianice
  • Łódź
  • Łask
  • Zduńska Wola
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenie online: Tak

Dzień dobry,

jestem magistrem filologii angielskiej (dyplom z wyróżnieniem na Uniwersytecie Łódzkim), ukończyłam również kierunki teatrologia oraz produkcja teatralna na Uniwersytecie Łódzkim i studiowałam na Uniwersytecie w Santiago de Compostela w Hiszpanii. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje we współpracy z firmami i klientami indywidualnymi. Wykonywałam tłumaczenia broszur, ulotek, dokumentów, formularzy, katalogów i materiałów na strony internetowe. W charakterze tłumacza brałam też udział w spotkaniach biznesowych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij