Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Justyna Górszczyk
Justyna Górszczyk

Justyna Górszczyk

(5 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

O mnie

Tłumaczka języka włoskiego i portugalskiego. Pasjonuję się historią sztuki współczesnej oraz kulturą południowych Włoch. Zapraszam do współpracy. Wystawiam faktury.

Wykształcenie

2010-2015

Uniwersytet Jagielloński

Filologia włoska, studia licencjackie i magisterskie, specjalizacja tłumaczeniowa

drugi język: portugalski

2016-2018

Università degli Studi di Napoli "Federico II"

Zarządzanie dziedzictwem kulturowym, studia magisterskie prowadzone w języku włoskim

 

Doświadczenie

Ukończyłam studia magisterskie z filologii włoskiej (specjalizacja tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia magisterskie z zarządzania dziedzictwem kulturowym na Uniwersytecie "Federico II" w Neapolu. Podczas studiów odbyłam praktyki w Neapolu, tłumacząc teksty o tematyce turystycznej z języka włoskiego na polski, angielski i portugalski. Z racji ukończonych studiów specjalizuję się w słownictwie ekonomicznym, gospodarczym, biznesowym, turystycznym oraz artystycznym. Tłumaczę również teksty prawnicze niewymagające poświadczenia oraz różnego rodzaju umowy. 

Posiadam czteroletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o tematyce ekonomicznej i przemysłowej z języka włoskiego na język angielski, nabyte podczas przeprowadzania badań rynkowych dla polskiej firmy z branży business intelligence. W ramach tej współpracy przeprowadziłam dziesiątki wywiadów telefonicznych z przedstawicielami zarządów dużych włoskich przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń branżowych. 

Posiadam certyfikat Cambridge CAE, poświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie C2. 

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika