Serwis e-tlumacze.net

  • Justyna Etenkowska
Justyna Etenkowska

Justyna Etenkowska

(4 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Warszawa
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Jestem absolwentką hungarystyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, również polonistyki i logopedii na UW, dwukrotną stypendystką (2007/2008 i 2012/2013) Instytutu Balassiego w Budapeszcie i wydziału filologicznego tamtejszego uniwersytetu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i obozach tłumaczeniowych oraz pracując aktywnie jako tłumacz. Moją pasją są przekłady literackie. Mieszkam w Budapeszcie, regularnie bywam w Warszawie.

Kilkuletnie doświadczenie tłumacza pokazało mi, że najlepiej czuję się w tłumaczeniach pisemnych specjalistycznych i literackich oraz w tłumaczeniach konsekutywnych, ale każde zlecenie jest dla mnie nowym wyzwaniem, do którego podchodzę z pasją i profesjonalizmem.

Stawka za blok tłumaczeniowy/stronę tłumaczeniową zależy od rodzaju zlecenia, pary językowej, stopnia specjalizacji tekstu, terminu (i w przypadku tłumaczeń ustnych: miejsca) wykonania zlecenia. Zapraszam do kontaktu.
justyna@etenkowska.pl
etenkowska.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika