Serwis e-tlumacze.net

Julia Derepovka

Julia Derepovka

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Korekty: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Nauka języka rosyjskiego i ukraińskiego od podstaw zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także konwersacje. Oferuję pomoc w pracach domowych, przygotowaniu wypracowań, rozprawek, przygotowaniu do klasówki, matury, egzaminów poprawkowych, zrozumieniu i opanowaniu bieżącego materiału. Istnieje również możliwość konsultacji i pomocy przez internet. Jestem native-speakerem języka rosyjskiego. Posiadam wyższe wykształcenie filologiczne na Wschodnioeuropejskim Uniwersytecie Narodowym im. Łesi Ukrainki w Łucku. Posiadam doświadczenie pedagogiczne w pracy z różnymi grupami wiekowymi. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 731 107 091

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij