Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Joanna
Joanna

Joanna

(1 oferta)
 • Obszary działania:
  • Katowice
  • Dąbrowa Górnicza
  • Sosnowiec
  • Będzin
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;Szanowni Państwo,&amp;amp;nbsp;&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;ukończyłam studia na kierunku Bohemistyka na Uniwersytecie Opolskim.&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;Mam doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń użytkowych; materiały reklamowe; turystyczne&amp;nbsp;opisy, teksty og&amp;amp;oacute;lne, instrukcje obsługi, e-maile oraz listy.&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;Chętnie wykonam zlecenia w zakresie tłumaczeń; czeski-polski. Podejmę się również opieki nad grupami z Czech.

Wykształcenie

<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;Uniwersytet Opolski&amp;lt;/p&amp;gt;&amp;lt;p&amp;gt;Uniwersytet Śląski&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika