Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Jessica Surdel

Jessica Surdel

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Oława
  • Jelcz-Laskowice
  • Brzeg
  • Wrocław
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 28,00 zł / 1500 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 35,00 zł / 1500 zn. ze spacj.
 3. Tłumaczenie online: Tak

Witam serdecznie,

Nazywam się Jessica i z wykształcenia jestem tłumaczem specjalistycznym z zakresu ekonomii oraz ogólnych tekstów użytkowych. Urodziłam się w USA, często też wracam do tego kraju na krótki urlop, mieszkałam również rok w Irlandii. Na codzień zajmuję się kursami językowymi, prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe, jestem metodykiem, a tłumaczenia to moje hobby. W wolnych chwilach proponuję swoje usługi zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Tłumaczę zarówno strony internetowe o przerożnej tematyce, menu w restauracjach, krótkie teksty naukowe, np. do prac dyplomowych oraz wiele innych. Stawka różni się w zależności od skomplikowania tekstu oraz czasu realizacji tłumaczenia. Zazwyczaj jest to jednak 28,- netto za stronę tłumaczeniową (1500 znaków). Przy wiekszych zleceniach możliwa jest negocjacja ceny.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij