Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Jagoda Marta - tłumacz symultaniczny
Jagoda Marta - tłumacz symultaniczny

Jagoda Marta - tłumacz symultaniczny

(6 ofert)
 •       (7 opinii)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Poznań
  • Kraków
  • Gdańsk
  • Katowice
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

O mnie

Tłumacz z ponad 7 letnim doświadczeniem, poliglota (języki niderlandzki, angielski, niemiecki, hiszpański). Ukończyłam studia na kierunku filologii w Wyższej Szkole Lingwistycznej oraz szkołę wyższą w Holandii St. Aloysius College. 

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał Stasiński5 grudnia 2019     

  Polecam, bardzo dobry tłumacz, solidnie, konkretnie, dobre, płynne tłumaczenia rozmów. Pani Jagoda pomogła mi wynegocjować bardzo dobre warunki w banku holenderskim i uczestniczyla na kilku wydarzeniach tłumacząc całe przemówienia i prezentacje strategii marketingowej. Można liczyć na jej profesjonalizm, osoba kontaktowa, polecam!

 • Ewa Sobkowiak19 listopada 2019     

  Super tłumaczka, bardzo rzetelna, mozna na niej polegać nawet kiedy potrzebowaliśmy tłumacza ustnego "na ostatnią chwilę". To dla naszej firmy duża wygoda mieć jedną zaufaną osobę, która tłumaczy holenderski, angielski i niemiecki na bardzo wysokim poziomie. Na pewno będziemy współpracować jeszcze wielokrotnie z Panią Jagodą. Mogę śmiało polecić Panią Jagodę jako świetnego i profesjonalnego tłumacza.

 • Tomasz Ziembicki20 października 2019     

  Dobry i bardzo rzetelny tłumacz. Pani Jagoda zajmuje sie tłumaczeniem dokumentacji i korespondencji mojej firmy w języku holenderskim i angielskim, a to rzadkość, żeby tłumacz tak świetnie znal oba języki.
  Dla mnie to wygoda, bo tłumaczeniami zajmuje sie tylko jedna kompetentna osoba. Oprócz tego Pani Jagoda jest bardzo profesjonalna tlumaczką symultaniczną, tłumaczy każde zdanie "na żywo", bardzo plynnie i klarownie przekazauje omawianą treść (działałem z dwoma innymi tlumczami i dopiero Pani Jagoda pokazała jak powinna wyglądać usługa tlumaczeń symultanicznych). Pani Jagoda nie tylko tłumaczy, ale w rozmowie z moimi klientami Pani Jagoda wykazuje się bardzo wysoką kulturą osobistą jednocześnie dbając o interes zleceniodawcy i podczas tlumaczenia bardzo umiejętnie prowadzi rozmowę między mną a moim klientem - nie jest TYLKO tłumaczem, ale widać, ze zależy jej na powodzeniu interesów zleceniodawcy i dla mnie to bardzo ważne.
  Zna też swietnie kulturę Belgii/Holandii, dzięki temu czesto sluży radą jak rozwiązać trudności formalne.
  Dla mnie profesjonalistka w każdym calu.

 • Sławomir Kłos20 października 2019     

  Pani Jagoda tłumaczyła dla naszej fundacji kilkanaście rozmów prywatnych w języku angielskim i holenderskim, tlumaczyla tez symultanicznie konferencje w ktorej nasza fundacja brala kilkukrotnie udział i moge z pelną odpowiedzialnoscią polecić Panią Jagodę jako bardzo profesjonalną tłumaczkę. Tłumaczenie na najwyższym poziomie, pani Jagoda to bardzo komunikatywna i profesjonalna osoba która bardzo angażuje się w swoją prace i ciesze sie ze mamy takiego tłumacza.
  Polecam 10/10!

 • Przemysław Koniecki13 stycznia 2019     

  Usługi pani jagody zostały mi polecone przez znajomego, który prowadzi tak jak ja firmę transportową. 'przeszedłem' przez kilku tłumaczy konsekutywnych i zawsze było coś nie tak - a to poziom języka a to problemy interpersonalne.
  Pani Jagoda to skarb naszej firmy bo zawsze można na nią liczyć, działaby już razem ponad 2 lata, Pani jagoda aż onieśmiela tym jak bezblednie mówi po holendersku a to ważne bo to jednak wizytówka firmy. Oprócz tego bardzo profesjonalna, punktualna, zawsze 'w punkt', bystra osoba!
  Polecam brać w ciemno!

 • Adrian Smuteń13 stycznia 2019     

  Najbardziej profesjonalny tłumacz symultaniczny z jakim nasza firma miała okazję pracować. Najwyższa jakość tłumaczenia, pani Jagoda to profesjonalistka w każdym calu, podoła nawet najcięższym tłumaczeniom. Oprócz tego z panią Jagoda się bardzo przyjemnie współpracuje, jest bardzo sympatyczną młoda osoba która zna się na swojej pracy. Oprócz tego pani Jagoda zna nie tylko język niderlandzki ale zaskoczyła naszych klientów świetna znajomością niemieckiego i angielskiego.
  Polecam w imieniu swoim i całej firmy

 • Marta Lesniewska12 grudnia 2018     

  Pani Jagoda to tłumacz najwyższej klasy, widać że bezbłędnie zna język holenderski jest do tego bardzo profesjonalna zawsze przygotowana punktualna to tłumacz na którym można polegać. Pani Jagoda współpracuje z naszą firmą od kilku miesięcy, regularnie tłumaczy dla nas konwersację i konferencje biznesowe które organizujemy dla naszych klientów. Pani Jagoda dała się poznać z najlepszej strony a nasi holendersko języcznik klienci bardzo sobie chwalę tłumaczenie pani jagody.
  Serdecznie polecam wszystkim usługi pani Jagody

Napisz do użytkownika