Serwis e-tlumacze.net

  • Izabela Szulc
Izabela Szulc

Izabela Szulc

Izabela Szulc(4 oferty)

O mnie

Jestem tłumaczką i nauczycielką języka polskiego, czeskiego i angielskiego. W roku 2010 uzyskałam tytuł magistra filologii czeskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2008 roku zawodowo zajmuję się tłumaczeniem ustnym i pisemnym w kombinacjach językowych polski - czeski - angielski. Uczę i tłumaczę dla instytucji państwowych, firm, biur tłumaczeń i osób prywatnych. Od 2011 roku pracuję na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu (Czechy), gdzie uczę tłumaczenia ustnego w kombinacji językowej język polski - język czeski oraz przygotowuję rozprawę doktorską. Mieszkam w Ołomuńcu w Czechach.

Wyznaję zasadę, że dobry tłumacz jest w stanie szybko nauczyć się danej terminologii a jego obowiązkiem jest ciągłe poszerzanie swoich umiejętności. Z drugiej strony uważam, że powinien specjalizować się w tematach, które są mu najlepiej znane. Dlatego chętnie podejmuję się zleceń z takich zagadnień, jak przemysł petrochemiczny, budownictwo, IT, optyka i okulistyka czy ruch turystyczny, ale równie chętnie przyjmuję nowe wyzwania, które poszerzają moje kompetencje językowe.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika