Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Isidora
 • Oferta tłumaczenia - polski - serbski
Isidora

Isidora

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język serbski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 50,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • biznes, handel,
 • gastronomia,
 • inne,
 • literatura,
 • marketing

Rodzimy użytkownik serbskiego posiadający 4-letnie doświadczenie w pracy tłumacza i copywritera oraz 5-letnie doświadczenie w pracy nauczyciela i lektora (serbskiego oraz polskiego). 

Oferuję tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne (moda, kosmetyka, marketing, handel) oraz korekty tekstów w języku serbskim. Wystawiam faktury.

Doświadczenie:
Posiadam 4-letnie doświadczenie w pracy tłumacza i copywritera oraz 5-letnie doświadczenie w pracy nauczyciela i lektora. Wystawiam faktury.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij