Serwis e-tlumacze.net

  • Irem Erkli
Irem Erkli

Irem Erkli

(4 oferty)

O mnie

Witam!

Jestem i Turczynką i Polką :))

Mieszkałam i cześć swojej edukacji przeszłam w Stambule 

Chodziłam na studia w Stambule, ale większość czasu jednak spędziłam w Warszawie i również chodzę tutaj na studia które są w języku angielskim.Czyli mówię też biegle w jęz. Angielskim

Wykształcenie

Aktualnie jestem na 3 roku studiów na Polsko- Japońskiej Akademii technik komputerowych, gdzie studiuję na kierunku Sztuka Nowych Mediów 

Chodziłam rok na Communication Design w Ozyegin Universitesi w Stambule

Doświadczenie

Nie mam doświadczenia jako tłumacz, ale dzięki długim pobycie i w Turcji i w Polsce jestem mocno zaznajomiona ze slangiem potoczną mową używaną w obu krajach i dzięki edukacji z językiem formalnym. Jestem w ciągłym kontakcie z tymi językami ze względu na moją rodzinę mieszkającą w obu krajach.

Szkolenia, uprawnienia

nie mam uprawnień jako tłumacz, ale chętnie spróbuję swoich sił i pomogę :)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Barbara Kubiak18 lutego 2020     

    Szybki i przemiły kontakt. Informacje o przebiegu realizacji zlecenia przekazywane na bieżąco. Atrakcyjna cena.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij