Serwis e-tlumacze.net

 • Biuro Tłumaczeń InterLogos
Biuro Tłumaczeń InterLogos

Biuro Tłumaczeń InterLogos

InterLogos (8 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Bielsko-Biała
 • Dane firmy:

  Biuro Tłumaczeń InterLogos

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Biuro Tłumaczeń InterLogos od 2005 roku niezmiennie świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe, w zakres których wchodzą tłumaczenia pisemne i ustne, zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione. Nasi klienci to osoby prywatne, małe i średnie firmy handlowo-usługowe, zakłady produkcyjne, agencje reklamowe, agencje nieruchomości, firmy budowlane i deweloperskie, kancelarie radcowskie, adwokackie i notarialne, wydawnictwa, średnie i duże przedsiębiorstwa o różnych profilach działalności, Urzędy Miast, Gmin, Starostwa Powiatowe i wiele innych.

Zespół Biura Tłumaczeń InterLogos to wyłącznie wykwalifikowani tłumacze, posiadający wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach, „lekkie pióro”, wykształcenie filologiczne i/lub specjalistyczne oraz wielkie zamiłowanie do wykonywanej pracy, co bezpośrednio przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Tłumaczymy w następujących językach:

angielski, białoruski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, niemiecki, węgierski, włoski, łotewski, litewski, rosyjski, hiszpański, grecki, serbski, chiński, portugalski, słowacki, słoweński, turecki, szwedzki, ukraiński, norweski, rumuński, japoński, arabski, niderlandzki, wietnamski

www.interlogos.net.pl
biuro@interlogos.net.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika