Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Iga Michalska

Iga Michalska

(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język grecki

  1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.

Podejmę się tłumaczeń ustnych i pisemnych z języka polskiego na grecki i odwrotnie.
Jestem absolwentką filologii nowogreckiej oraz kulturoznawstwa śródziemnomorskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam najwyższy certyfikat znajomości języka greckiego na poziomie C2. Byłam stypendystką Uniwersytetu Cypru w Nikozji, Uniwersytetu Ateńskiego oraz greckiego Ministerstwa Edukacji.

Doświadczenie:
*tłumaczenia opowiadań Aleksandra Papadiamandisa w zbiorze "Arcydzieła literatury nowogreckiej" t. IX - X. *zastępca tłumacza w biurze prasowym ambasady Grecji w Warszawie (październik 2012) *przewodnik w języku greckim w Muzeum Powstania Warszawskiego na czas trwania mistrzostw EURO 2012 *współpraca z Komendą Stołeczną Policji na czas trwania mistrzostw EURO 2012 *Tłumaczenia w książce „Polska – Cypr. Z kraju Szopena na wyspę Afrodyty. Relacje historyczne i kulturowe” (2012)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Łukasz7 lipca 2015     

    Świetny tłumacz z doskonałą znajomością kultury Grecji oraz języka co jest ważne przy tłumaczeniach specjalistycznych. W wypadku nieścisłości potrafi doskonale doradzić i wskazać błędy. Świetny kontakt i w razie potrzeby ekspresowa obsługa. Jak najbardziej polecam współpracę z Tą specjalistą. lukasz.gradel@gmail.com