Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka francuskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
200,00 zł / 1 godz.
ustne symultaniczne
200,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
35,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
40,00 zł / 1800 zzs.
korekty
30,00 zł / 1800 zzs.

Nasi tłumacze to specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie w przekładzie tekstów o różnorodnej tematyce. Tłumaczymy teksty, filmy, nagrania, strony internetowe, aplikacje i wiele innych.

Zapewniamy wsparcie językowe tłumaczy podczas wyjazdów zagranicznych, konferencji, szkoleń. Wykonujemy tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tłumaczenie przez native speakera zapewnia najwyższą jakość. Pozwala zmienić język tekstu, jednocześnie zachowując jego pełne znaczenie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi CAT, tłumaczenie zachowuje spójną, jednolitą terminologię.

Wszystkie zamówienia wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, tłumacząc od 8 do 100 stron / dobę. Zapewniamy realizację tłumaczenia w umówionym terminie.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Gosia Chajkaluk
9 kwietnia 2021

Bardzo serdecznie polecam. Tłumaczenie wykonane na czas, rzetelnie i fachowo. Z pewnością przy kolejnych zleceniach będę korzystała.

Lukasz
29 lipca 2017

Bardzo dobra wspolpraca. Tlumacz naprawde godny polecenia. Pelen profesjonalizm.

Łukasz
8 marca 2016

Świetna komunikacja i współpraca. Dobre tłumaczenie w dobrej cenie, zdecydowanie polecam. Będziemy na pewno jeszcze współpracować