Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Grażyna Rzepka
Grażyna Rzepka

WELLNESS - mgr Grażyna Rzepka

Grażyna Rzepka(3 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Karola w Pradze po kilkunastoletnim pobycie w Republice Czeskiej. W ramach działalności gospodarczej (wystawiam faktury) od ponad siedniu lat wykonuję tłumaczenia z języka czeskiego na język polski (w cenie od 20 zł za stronę normowaną 1800 znaków), z języka słowackiego na język polski (w cenie od 25 zł za stronę normowaną 1800 znaków ze spacją), ewentualnie z języka polskiego na język czeski (w cenie od 25 zł za stronę normowaną 1800 znaków). Chodzi m. in. o umowy, dokumentacje przetargowe, publikacje naukowe. Na życzenie przeslę CV oraz referencje.
Kontakt: mail - grazynarzepka@interia.eu lub tel. 507 859 086

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika