Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
35,00 zł / 1600 zzs.
specjalistyczne
35,00 zł / 1800 zzs.

Oferuję tłumaczenie pisemne i ustne (szeptane, konsekutywne, symultaniczne, a także online) z języka rosyjskiego na język polski i odwrotnie. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniu ustnym podczas różnego rodzaju wydarzeń lub spotkań (np. Śląski Festiwal Nauki, tłumaczenie wolontaryjne w czasie przyjmowania uchodźców), a także w tłumaczeniu pisemnym (np. tłumaczenie marketingowe, branża beauty oraz wolontaryjnie na rzecz Ukrainy).

 

W ubiegłym roku ukończyłam filologię rosyjską (spec. tłumaczeniowa) na Uniwersytecie Śląskim. Obecnie cały czas rozwijajam swoje zdolności lingwistyczne i przekładoznawcze (2019 kurs biznesowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Petersburgu, 2022 kurs Kierunek Native). Uczestniczyłam w telemostach z Kaliningradem (2018-2020), brałam udział w konferencjach przekładoznawczych (Kazachstan Astana 2023, Katowice 2022).Zajmuję się także dydaktyką, od 2 lat pracuję jako lektor. Obszarem moich badań i zaintersowań jest przekład meliczny. 

Istnieje możliwość wystawienia faktury. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 516 194 251.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelekonomia, finansefilozofiagospodarkainneksięgowość, rachunkowośćmarketingochrona środowiskapolitykaprzemysłrolnictwo, leśnictwoturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.