Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Aqunicum Marianna Boros
Aqunicum Marianna Boros

Aqunicum Marianna Boros

Marianna Boros(5 ofert)

O mnie

Nazywam się Marianna Boros, od urodzenia jestem osobą dwujęzyczną. Jestem magistrem psychologii i biologii. Tajniki języków i posługiwania się nimi zgłębiałam między innymi podczas stażu badawczego w Laboratorium Języka i Dwujęzyczności - LangUsta. Tłumaczeniami jako wolny strzelec zajmuję się od 15 lat, w tym czasie nawiązałam stałą współpracę z kilkoma firmami różnych branż (www.zagroda.eu, www.jonapotkrakko.hu, www.hungary.art.pl). Specjalizuję się w tematyce dotyczącej biologii i psychologii oraz turystyki. Poza tym mam bogate doświadczenia w zakresie tłumaczeń tekstów technicznych, informatycznych, marketingowych oraz prawniczych (głównie umowy).

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • a.24 września 2014     

    Świetna jakość tłumaczenia. Bardzo dobra współpraca i komunikacja w trakcie zlecenia. Terminowość!!!

Napisz do użytkownika