Serwis e-tlumacze.net

  • VARE TRANSLATIONS
VARE TRANSLATIONS

VARE TRANSLATIONS

Franko Vare(5 ofert)

O mnie

Witam,

nazywam się Francisco Vare. Jestem Hiszpanem mieszkającym w Polsce od 6 lat, magistrem tłumaczenia i doktorem filologii z 12 letnim doświadczeniem w tłumaczeniu.
Pracuje szybko i rzetelnie i wykonuje zlecenie powierzonym mi terminie. Moje doświadczenie w redagowaniu oraz tłumaczeniu różnego rodzaju treści przyczynia się do sumiennego i rzetelnego tłumaczenia tekstów użytkowych, publikacji i innych.

Mam nadzieję, że ta krótka charakterystyka mojej osoby zachęci Państwa do współpracy.

Pozdrawiam.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Sara18 stycznia 2013     

    Tłumaczenie wykonane starannie i na czas. Dobra komunikacja.

Napisz do użytkownika