Serwis e-tlumacze.net

 • Business Relations
Business Relations

Business Relations

Maya Kowalczyk(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Gliwice
 • Dane firmy:

  Business Relations
  Krucza 9/15
  44-114 Gliwice
  Nip: 6311141817

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 13 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentką wielu renomowanych uczelni polskich i zagranicznych, w tym o profilu lingwistycznym, medycznym, technicznym, zarządczym oraz IT. Dyplomy magisterskie oraz podyplomowe z wyróżnieniami.
Oferuję tłumaczenia pol-ang oraz ang-pol (różne odmiany regionalne, w tym brytyjska czy amerykańska) w rozsądnych cenach, wysokiej jakości i krótkie terminy realizacji. Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij