Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka francuskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Jestem magistrem romanistyki ze specjalizacją w tłumaczeniach. Dyplom uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim gdzie przygotowywano mnie do tłumaczenia przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Miałam przyjemność wielokrotnie wyjeżdżać do Francji i pomieszkiwać tam. Ten etap mojego życia pozwolił mi na zaznajomienie się z językim francuskim takim, jakim jest używany na codzień.

Moim konikiem jest e-commerce. Zajmuję się zarówno tłumaczeniem opisów produktów jak i ich tworzeniem od podstaw na podstawie specyfikacji i zdjęć produktów (copywriting). Bardzo dobrze znam platformy takie jak Amazon, Cdiscount i Ebay - dzięki temu dopasowuję treść pod te platformy. Na życzenie wtapiam tekst w podesłany przez klienta szablon. W zależności od potrzeb, przy copywritingu mogę zaproponować własne słowa klucze.

Lwią część swojej pracy poświęcam na tłumaczenie stron WWW w tym sklepów internetowych. Tworzę lub tłumaczę opisy kategorii i wpisy na bloga lub SM.

Zapewniam dyskrecję oraz indwidualne podejście dostosowane do potrzeb klienta. Pracuję zdalnie.

Wycena usługi gratis. Otrzymają ją Państwo do 2 godzin po przesłaniu zapytania.

Jestem płatnikiem VAT.

Specjalizacje
biznes, handelgastronomiainformatyka, ITinnemarketing
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Marta G.
22 czerwca 2023

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Zuzanna wykonała dla mnie tłumaczenie tekstu związanego z dietetyką. Przy tłumaczeniu uwzględniła różnice kulinarne pomiędzy kuchnią polską i francuską, dostosowując przykładowe dania do realiów francuskich.