Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Barbara Balawajder

Barbara Balawajder

Barbara Balawajder(1 ofertę)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Rzeszów (Pobitno)
 • Ostatnia aktywność: 5 dni temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język francuski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1500 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • prawo

Dzień dobry:) Nazywam się Barbara i jestem z wykształcenia romanistką. Wykonam tłumaczenia z języka francuskiego na język polski i z języka polskiego na język francuski. W tym roku ukończyłam również Podyplomowe Studium dla Tłumaczy Specjalistycznych o profilu:  tłumaczenia sądowe i prawnicze. 

Doświadczenie:
Studia w Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w Uniwersytecie Warszawskim - specjalność: tłumaczenia sądowe i prawnicze, tłumaczenia w polsko-francuskiej firmie Komfort.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij