Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • PAPAGAIO Ewa Potocka
PAPAGAIO Ewa Potocka

PAPAGAIO Ewa Potocka

Ewa Potocka(4 oferty)

O mnie

Jestem doświadczoną tłumaczką języka PORTUGALSKIEGO i HISZPAŃSKIEGO. Tłumaczeniami zajmuję się już od ponad 8 lat. Ukończyłam studia o specjalności portugalskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem absolwentką dwujęzycznego, polsko - hiszpańskiego, liceum ogólnokształcącego im. Miguela de Cervantesa w Warszawie. Byłam beneficjentką stypendium Programu Erasmus na Universidade do Algarve w Portugalii.

Wykonuję wszystkie rodzaje tłumaczeń pisemnych w parach językowych , portugalski- polski , polski-portugalski (wersja portugalska i brazylijska) oraz hiszpański-polski, polski-hiszpański.

Wśród przetłumaczonych przeze mnie tekstów znajdują się zarówno dzieła literackie, strony internetowe/ blogowe jak i tłumaczenia techniczne. Niejednokrotnie miałam też okazję uczestniczyć w rozmowach biznesowych jako tłumaczka symultaniczna.

Zlecenia wykonuję rzetelnie i na czas.

Możliwe formy rozliczenia: faktura Vat z portalu Useme, UoD

Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

10/2005 – 07/2010 – Uniwersytet Warszawski, pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na wydziale Neofilologii, Katedra Iberystyki, specjalizacja Luzo-brazylijska.

09/2000 – 05/2005 – Liceum Ogólnokształcącego nr XXXIV im. Miguela de Cervantesa Saavedry – klasa dwujęzyczna polsko-hiszpańska ukończona maturą dwujęzyczną polsko-hiszpańską.

Doświadczenie

Tłumaczka j. portugalskiego i j. hiszpańskiego, tłumaczenia pisemne i ustne. Wykonuję:

  • tłumaczenia zwykłe i literackie (np. przekład książk z j. portugalskiego na j. polski: Dzieci, które widziały Maryję, Wydawnictwo AA);

  • tłumaczenia specjalistyczne i biznesowe: dokumenty firmowe, korespondencja, umowy, raporty, regulaminy, sprawozdania, dokumenty prawne;

  • tłumaczenia techniczne : instrukcje obsługi, podręczniki użytkowania, raporty i dokumentacja techniczna maszyn;

  • tłumaczenia multimedialne: strony internetowe, prezentacje, materiały i filmy reklamowe;

  • tłumaczenia konsekutywne;

  • asysta/ pilotaż w czasie wizyt służbowych/ biznesowych.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika