Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Ewa
Ewa

Ewa

(3 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

<p>&lt;p&gt;Tłumacz z dużą znajomością język&amp;oacute;w: płynna znajomość angielskiego (8 lat pobytu, w tym studia licencjackie z biologii i magisterskie z epidemiologii, w Stanach Zjednoczonych) oraz szwedzkiego (8 lat pobytu w Szwecji) i zaawanoswana znajomość języka francuskiego jak i hiszpańskiego.&lt;/p&gt;</p><p>&nbsp;</p><p>

Proszę o kontakt emailowy, przez Skype lub WhatsApp na nr +48 576 202 522.

Płatności przyjmuję najchętniej&nbsp;przelewem na&nbsp;PayPal, ew. przelewem na konto.</p>

Wykształcenie

<p>&lt;p&gt;Studia licencjackie z biologii i francuskiego&lt;/p&gt;&lt;p&gt;Studia magisterskie z epidemiologii&lt;/p&gt;</p>

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Maria Sosinska27 października 2017     

    Pani Ewa przetlumaczyla mi juz trzy prace, za kazdym razem w sposob fantastyczny. Szybko, profesjonalnie oraz z bardzo sympatycznym podejsciem do klienta. Goraco polecam.

Napisz do użytkownika