Serwis e-tlumacze.net

 • Erjon Bebja
Erjon Bebja

Erjon Bebja

(1 oferta)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Kinga15 lipca 2016     

  Polecam! Świetne i profesjonalne tłumaczenie!

 • Mateusz14 lipca 2016     

  Bardzo Polecam tego tłumacza. Nie tak dawno moja firma potrzebowała szybkiego tłumaczenia pewnych dokumentów na język Albański w związku z nawiązującą się współpraca. Pan Erjon został mi polecony przez jednego ze znajomych. Tłumaczenie dostałem w przeciągu dwóch dni, cena była bardzo przystępna. Od tamtego czasu wielokrotnie korzystałem z pomocy Pana Erjona wielokrotnie, muszę przyznać żę w trakcie sam nauczyłem się co nieco albańskiego. Dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tego tłumacza.

  Te pershendes,
  Mateusz

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij