Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Małgorzata

Emplusem. Tłumaczenia

Małgorzata (1 ofertę)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

 1. Tłumaczenia zwykłe: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 45,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Tłumaczenia przysięgłe: 50,00 zł / 1125 zn. ze spacj. Tłumacz przysięgły od 30.11.2005 (4946/05)
 4. Korekty: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 5. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • administracja,
 • biznes, handel,
 • ekonomia, finanse,
 • gastronomia,
 • inne,
 • księgowość, rachunkowość,
 • marketing,
 • podatki,
 • prawo

Rzetelnie, profesjonalnie i na czas – tłumaczenia z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie. Doświadczony tłumacz j.niemieckiego, z uprawnieniami tłumacza przysięgłego od roku 1994. Kompetencje, solidność i kwalifikacje to moje główne atuty.

W celu przygotowania bezpłanej wyceny wstępnej z podaniem terminu wykonania zlecenia proszę o przesłanie tekstu na podany adres mailowy.

Wykonuję tłumaczenia w trybie zwykłym i ekspresowym. Tryb normalny (w ciągu trzech dni roboczych), tryb ekspresowy (realizacja w dniu złożenia zamówienia lub w dniu następnym – odpowiednio plus 100% lub plus 50% kwoty wyjścowej).

Doświadczenie:
tłumaczeniami zajmuję się od roku 1994, współpracowałam z fundacjami, instytucjami rządowymi, sądami, firmami w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, m.in z zakresu ekonomii, prawa, finansów, ale także psychologii, pedagogiki specjalnej i tekstów ogólnoużytkowych. Zapraszam do współpracy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij