Serwis e-tlumacze.net

  • Emilia Pawłusz
Emilia Pawłusz

Emilia Pawłusz

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Socjolożka, redaktorka książek, autorka artykułów prasowych i naukowych. Pracuję jako tłumacz estońskiego od roku 2018. Mieszkałam ponad 4 lata w Estonii, każde tłumaczenie konsultuję z native speakerem.

Wykształcenie

Doktor nauk politycznych (2017), Uniwersytet w Tallinie, Estonia

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Estoński: Eesti keele B1-taseme eksam

Angielski: CAE, 2010

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • O30 sierpnia 2019     

    Pani Emilia jest wspaniała! Oferuje niezwłoczną i profesjonalną pomoc, jest życzliwa, a zlecenia wykonuje precyzyjnie i szybko (my otrzymaliśmy ogromne wsparcie i nieplanowany prezent). Nie warto się wahać, należy od razu pisać. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Napisz do użytkownika