Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Elżbieta
  • Oferta tłumaczenia - węgierski - polski
Elżbieta

Elżbieta

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka węgierskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
Specjalizacje:
  • medycyna,
  • prawo

Wykonuję pisemne tłumaczenia zwykłe z j. węgierskiego na j. polski. Stawki do ustalenia.

Doświadczenie:
Mam 8-letnie doświadczenie w tłumaczeniach z j. węgierskiego. Tłumaczę m.in. pisma urzędowe, teksty prawnicze (np. wyroki, orzeczenia i protokoły sądowe, pozwy), umowy handlowe i inne, dokumenty związane z działalnością spółek, regulaminy, teksty medyczne (dokumenty, materiały informacyjne), ekspertyzy, teksty informacyjne i reklamowe, eseje i przemówienia, korespondencję służbową i inne teksty.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij