Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Sheila
 • Oferta tłumaczenia - polski - portugalski
Sheila

Sheila

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język portugalski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Oferuje tłumaczenia z języka polskiego na język portugalski (odmiana Brazylijska) i odwrotnie, jestem native speakerem i mieszkam w Polsce od 2006r.

Doświadczenie:
Posiadam ponad 9 lat doświadczenia, wykonałam tłumaczenia dla firmy Fakro, Dako, Toyota, Krakvet, Câmara Nacional de Comércio e Indústria Brasil – Polônia i wiele innych. Zapraszam do współpracy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Remigiusz2 lipca 2014     

  Genialne tłumaczenie - serdecznie dziękuję. Gorąco polecam wszyskim użytkownikom