Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Fernando
  • Oferta tłumaczenia - angielski - portugalski
Fernando

Fernando

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język portugalski

I am a native speaker of Portuguese (Brazil), and besides working on my field of higher studies (Architecture and Urban Planning) I have also worked with software (game) translation in Poland (Q-LOC) and several other minor jobs of translation (worthy of notice, to Wirtualna Polska) and private classes.

Contrary to most natives of Brazilian Portuguese, I strive for a writing that is flawless in grammar, and truly adequate to a formal, professional level. I am also an amateur writer and composer, and therefore I am also experienced in a superior poetic/literate form of writing. This also applies to the English language.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij