Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • GER-LIDER Centrum Języka Niemieckiego Usługi Szkoleniowe i Tłumaczeniowe
GER-LIDER Centrum Języka Niemieckiego Usługi Szkoleniowe i Tłumaczeniowe

GER-LIDER Centrum Języka Niemieckiego Usługi Szkoleniowe i Tłumaczeniowe

GER-LIDER Małgorzata Szablewska(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Radomsko
 • Dane firmy:

  GER-LIDER Centrum Języka Niemieckiego Usługi Szkoleniowe i Tłumaczeniowe
  Świętej Jadwigi Królowej 10/11
  97-500 Radomsko
  Nip: 772-128-29-66

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 10 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

<p>&lt;p&gt;Magister filologii germańskiej (Uniwersytet Warszawski), czynny nauczyciel i lektor języka niemieckiego z 17-letnim stażem pracy pedagogicznej;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;br /&gt;Magister filologii włoskiej, czynny nauczyciel i lektor języka włoskiego;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;br /&gt;Nauczyciel dyplomowany (najwyższy awans zawodowy) od 2006 roku;&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;br /&gt;Dyplomowany tłumacz specjalistyczny j. niemieckiego (Podyplomowe studia kształcenia tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych w zakresie języka niemieckiego w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu).&lt;/p&gt;&lt;p&gt;&lt;br /&gt;Czynny udział w warsztatach i szkoleniach z zakresu nauczania język&amp;oacute;w obcych oraz w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.&lt;/p&gt;</p>

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika