Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Dorota Zegarowska
Dorota Zegarowska

Dorota Zegarowska

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Gdańsk (Przymorze)
  • Warszawa (Bielany)
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczem z ponad 30-letnim doświadczeniem. Językiem angielskim posługuję sięna poziomie native speaker, jako że w USA spędziłam 25 lat. W tym czasie ukończyłam tam szkołę średnią, studia na wydziale literatury angielskiej oraz pracowałam w firmach amerykańskich i międzynarodowych. Cechuje mnie sumienność, dokładność, lojalność, terminowość.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika