Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
ustne symultaniczne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Profesjonalnie, rzetelnie i szybko.

Tłumaczenia pisemne i ustne, zarówno symultaniczne jak i konsekutywne. Gwarantuję znajomość języka włoskiego oraz hiszpańskiego na poziomie native speaker. Tłumaczę teksty specjalistyczne i standardowe; dokumenty, umowy handlowe, materiały reklamowe, strony internetowe, broszury, instrukcje obsługi i in.

Specjalizuję się w tematyce prawniczej i gospodarczej (Poziom moich kwalifikacji zawodowych potwierdza wykonanie zakończone obroną studiów master na kierunku prawo na UNICT w Katanii (Sycylia).

Zajmuję się również szerokopojętą kulturą i turystyką jak i tłumaczeniem środowiskowym: śluby, sprawy urzędowe, imprezy okolicznościowe (Zakończone obroną studia kulturowe dt krajów hispano i włosko języcznych na UMK oraz UW)

Poziom moich kwalifikacji zawodowych potwierdza wykonanie zakończone obroną studiów magisterskich na kierunku lingwistyka stosowana włoski-hiszpański na Uniwersytecie Warszawskim

Tłumaczenia ustne Jeżeli potrzebujecie doskonałej dykcji i akcentu bez zarzutu, w pertraktacjach, spotkaniach biznesowych i nie tylko, serdecznie zapraszam.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelgastronomiagospodarkaliteraturamarketingpolitykaprawotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.