Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Domat Sp. z o.o.
Domat Sp. z o.o.

Domat Sp. z o.o.

Katarzyna Janczak(5 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Dane firmy:

  Domat Sp. z o.o.
  Lubieszowska
  04-308 Warszawa
  Nip: 1130016968

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Domat Sp. z o.o. jest firmą założoną w 1991 r. przez Dr Jacka Janczaka oraz przez jego córkę mgr Katarzynę Janczak.

Założyciel firmy, dr Jacek Janczak (1926-2009) był znanym specjalistą z zakresu energetyki i ochrony środowiska, byłym pracownikiem Ministerstwa Górnictwa i Energetyki, Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ z siedzibą w Genewie.

Obecny prezes firmy, mgr Katarzyna Janczak jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego i francuskiego przy Ministerstwie Sprawiedliwości RP (TP/882/05) oraz tłumaczem niemieckiego i hiszpańskiego. W zawodzie tłumacza pracuje od roku 1983, jest członkiem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. Jej hobby jest dalsza nauka nowych języków obecnie uczy się samodzielnie włoskiego i rosyjskiego.

www,domatlang.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika