Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Mam na imię Dominika, jestem osobą dwujęzyczną i biegle posługuję się językiem hiszpańskim dzięki wieloletniemu pobytowi w Hiszpanii (Granada i Barcelona), gdzie ukończyłam studia wyższe, zdobyłam doświadczenie zawodowe, a także dzięki hiszpańskiemu środowisku, które tworzy moją rodzinę, i w którym pracuję. Od kiedy skończyłam szkołę średnią, związałam się z językiem hiszpańskim, z którym pracuję nieprzerwanie do chwili obecnej. Z zawodu jestem tłumaczem oraz lektorem i mówię również po katalońsku, portugalsku oraz angielsku.

Naukę języka hiszpańskiego rozpoczęłam podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednak, aby poszerzyć znajomość tego, co hiszpańskie, zdecydowałam się na wyjazd, a co za tym również idzie – na studia w malowniczej Hiszpanii.

Wykształcenie

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Barcelońskiego (Universitat de Barcelona). Podczas studiów uzyskałam również piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego (Certificado de Aptitud), który został wydany przez Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes. Na wspomnianym już wcześniej Uniwersytecie Barcelońskim ukończyłam również studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe z Tłumaczeń Ustnych i Pisemnych Tekstów Urzędowych na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie (Universitat Pompeu Fabra).

Szkolenia, uprawnienia

01.2006: Certificado de Aptitud de Castellano (piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego), Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes

 

07.2008: Certificat de nivell de suficiència de català (kataloński C1), Universitat de Barcelona

 

07.2017: Diploma Elementar de Português Língua Estrangeira (DEPLE) (portugalski B1), Universidade de Lisboa

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.