Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka niderlandzkiego - języka polskiego

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
do ustalenia
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Ukończyłam filologię niderlandzką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tłumaczeniami zajmuję się od 2013 roku.

W Belgii pracowałam jako tłumacz w firmie budowlanej, dzięki czemu uzyskałam szczególną wiedzę z zakresu tłumaczeń technicznych. Oprócz tego mogę pochwalić się doświadczeniem w takich dziedzinach jak prawo, medycyna, BHP, ubezpieczenia i biznes.

Każde zlecenie wykonuję rzetelnie i starannie. Teksty do tłumaczenia wyceniam ekspresowo.

Specjalizacje
administracjabiznes, handelbudownictwofilozofiagastronomiagospodarkaliteraturamarketingmedycynaochrona środowiskapolitykaprawotechniczneubezpieczenia
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Katarzyna Tywonko
2 października 2020

Z największą przyjemnością i czystym sumieniem polecam Panią Katarzynę. Zlecenie dokumentacji medycznej, wykonane w umówionym terminie a co najważniejsze,dokładnie i rzetelnie co bardzo ułatwi i przyspieszy proces leczenia za granicą.

Anna Czerniejewska
5 stycznia 2019

Tłumaczenie wykonane w sposób profesjonalny i w uzgodnionym terminie. Bardzo dobry kontakt mailowy. Na pewno będę jeszcze korzystać z usług tego tłumacza.

Justyna Ostrowska
29 sierpnia 2018

Bardzo szybko otrzymałam wycenę, dokumenty zostały przetłumaczone terminowo. Miły kontakt i dbałość o klienta. Mogę zdecydowanie polecić.