Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Dagmara
  • Oferta tłumaczenia - polski - węgierski
Dagmara

Dagmara

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język węgierski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Witam, Jestem magister filologii węgierskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, zajmuje się tłumaczeniami zwykłymi jak specjalistycznymi z języka polskiego na węgierski i odwrotnie. Posiadam kilku letnie doświadczenie nabyte przez współpracę z renomowanymi biurami tłumaczeń. Zachęcam do współpracy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Przy większej ilości materiału udzielam atrakcyjnych rabatów. Tłumaczenia wykonywane są zawsze na czas i jednocześnie w przystępnych cenach! Proszę o kontakt mailowy. Zapraszam do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij