Serwis e-tlumacze.net

 • Bogna
 • Oferta tłumaczenia - angielski - japoński
Bogna

Bogna

(4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa (wesoła)
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język japoński

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Korekty: do ustalenia
 3. Tłumaczenie online: Tak

Jestem studentką studiów magisterskich na Japonistyce Uniwersytetu Warszawskiego. Przez rok uczyłam się na uczelni w Tokio, jako stypendystka rządu japońskiego, studiując język japoński oraz kulturę Japonii. Od tego czasu odbyłam również kilka wyjazdów do Japonii, podczas których szlifowałam umiejętności językowe. 

Podczas studiów ukończyłam szereg zajęć, skupiających się na tłumaczeniu tekstów, a obecnie wciąż nieustannie ćwiczę umiejętności translatorskie.  W te wakacje odbyłam również staż tłumaczeniowy w japońskiej organizacji w Tokio, podczas którego zajmowałam się zarówno tłumaczeniami ustnymi jak i pisemnymi.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu! :)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij