Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Matylda Dudziak Biuro Tłumaczeń WORDSMITH
Matylda Dudziak Biuro Tłumaczeń WORDSMITH

Matylda Dudziak Biuro Tłumaczeń WORDSMITH

Matylda Dudziak(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Witam serdecznie, nazywam się Matylda Dudziak, od kilku lat z zamiłowania profesjonalnie zajmuję się tłumaczeniem z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Prowadzę własną działalność gospodarczą, specjalizuję się między innymi w tłumaczeniach biznesowych, literackich, technicznych (np. audyty), dokumentów handlowych, prawnych (umowy), ekonomicznych, stron internetowych, artykułów.

Wykształcenie

Ukończyłam filologię angielską o specjalizacji translatoryka stosowana na uczelni WSZOP w Katowicach, następnie studia podyplomowe o specjalizacji Business English.

Doświadczenie

Już w czasie studiów przetłumaczyłam opowiadanie Dariusza Barczewskiego pod tytułem Ekosystem, które zostało wydane w antologii Infections pod wydawnictem WSZOP. Następnie współpracowałam i współpracuję nadal z takimi firmami jak Advanced Communication, General Property, BNP Paribas Real Estate, Think Project Management oraz PropertyView. Przed założeniem firmy pracowałam również jako asystent do wsparcia klienta anglojęzycznego w firmie Capgemini.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika