Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • ERMITAŻ dr Boris Soukharev
ERMITAŻ dr Boris Soukharev

ERMITAŻ dr Boris Soukharev

Boris Soukharev(3 oferty)
 •       (18 opinii)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Poznań
  • Warszawa
  • Kraków
  • Gdańsk
  • Wrocław
  • Katowice
  • Bydgoszcz
  • Szczecin
 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

<p>Jestem Rosjaninem, nauczycielem akademickim z Państwowego Uniwersytetu St.Petersburga</p>

Wykształcenie

<p>Wyższe (Państwowy Uniwersytet St.Petersburga, wydział Geografii); doktorat z Geofizyki (rok 1995)</p>

Doświadczenie

<p>Wieloletnie (ponad 20 lat) doświadczenie w nauczaniu języka Rosyjskiego oraz w tłumaczeniu z Polskiego na Rosyjski i z Rosyjskiego na Polski</p>

<p>Wieloletnia praca w Uniwersytetach w Rosji (Państwowy Uniwersytet St.Petersburga), U.S.A. (University of Arizona) i Niemczech (Free University Berlin)</p>

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Aleksandra Rusak24 lutego 2020     

  Pan Borys swietnie poradzil sobie z technicznym tlumaczeniem zleconym przez nasza firme z branzy offshore, North Sea Handling. Jestesmy zadowoleni nie tylko z wysokiej jakosci tlumaczenia, ale rowniez rad, jakich Pan Borys udzielil nam odnosnie wczesniejszych tlumaczen, sporzadzonych przez inna osobe oraz dopasowania sie do krotkiego terminu, w jakim potrzebowalismy aby usluga tlumaczenia zostala zrealizowana.
  Bedziemy z checia kontaktowac sie z Panem Borysem w celu zlecania kolejnych technicznych tlumaczen dla naszych klientow.
  Dziekujemy.

 • Marek KramarskiKraków8 stycznia 2020     

  Zwróciłem się do dr Borisa Soukharev o przetłumaczenie aktu urodzenia napisanego ręcznie w języku starorosyjskim. P.dr Boris Soukharev wywiązał się świetnie z tłumaczenia tego trudnego tłumaczenia. Pomimo że ręcznie napisany tekst był fragmentami mniej czytelny, całość została dokładnie przetłumaczona. Otrzymałem nie tylko tłumaczenie, ale również zapis dokumentu w języku rosyjskim w dokumencie Word.
  Dziękuję i polecam dr Borisa Soukharev jako tłumacza trudnych tekstów w języku rosyjskim.

 • Irena ŁukasiakClever Group Polska30 września 2019     

  Spółka Clever Group Polska Sp. z o.o. poleca usługi tłumaczenia symultanicznego, świadczone przez Pana dr Borisa Soukhareva. Najwyższe kompetencje językowe, profesjonalizm, ogromna wiedza w zakresie tłumaczenia ustnego symultanicznego pozwalają na zaliczenie Pana Borisa do elity tłumaczy.
  Bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę, polecamy wszystkim którym zależy na rzetelnej, perfekcyjnej translacji.

 • Aleksandra WodejkoTRINAC Polska Sp. z o.o.19 czerwca 2019     

  Spółka TRINAC Polska Sp. z o.o. z ogromną przyjemnością poleca usługi tłumaczeniowe, świadczone przez Pana dr Borisa Soukhareva wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego, rzetelnego tłumacza. Pan Boris świetnie poradził sobie z trudnym, o specyficznym słownictwie, wymagającym szybkiego refleksu i ogromnej wiedzy tłumaczeniem ustnym.
  Pomijając fachowość, szybki i profesjonalny kontakt, szczególnie chcielibyśmy podkreślić osobiste zaangażowanie Pana Borisa, co było dla nas wyjątkowo cenne.
  Bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

 • Pierre Boulet21 listopada 2018     

  Very professional. Dr Soukharev is making sure of the general context of the translation. Translation was done quickly and properly. We did also appreciate his flexibility. Highly recommended.

 • Adrian Wagner8 października 2018     

  Szybko, sprawnie, dobry kontakt, była możliwość negocjacji ceny. Pan Boris jest godny polecenia, gdybym miał jeszcze raz skorzystać to na pewno Pan Boris byłby pierwszym moim wyborem.

 • Grzegorz Beronte24 września 2018     

  Doktor Soukharev jest tłumaczem wybitnym. I można się o tym przekonać nie tylko gdy poznamy jego dorobek i rzeczy które już tłumaczył, lecz zwłaszcza gdy sami zgłosimy się do niego ze zleceniem, tak jak ja ostatnio. Dokładność, ujmująca drobiazgowość wręcz :) używanie mózgu a nie programu tłumaczeniowego. To z tych rzeczy wynika zgrabność wszystkich zdań z przekładu! No chyba że ktoś zajmujący się tłumaczeniem skromnie sądzi, że ma inteligencję jednak niższą od programu komputerowego. W takim razie dobrze, tylko niech sobie wbije do głowy że wówczas przekaże same suche informacje, zredagowane bez polotu, bez duszy, a więc niezgodnie z naszymi intencjami. Ach chciałbym, aby choć jeden tłumacz przeczytał tę opinię. Bo od dawna rosła we mnie frustracja, która od tygodnia przemienia się niestety wręcz w pogardę dla tych wszystkich tłumaczy, którzy nic sobie nie robią ze zdania Nikołaja Gogola, że: "Tłumaczenie powinno przypominać szybę, całkowicie przezroczystą, tak aby czytelnik nie zauważał jej istnienia." Gdy nie ma ambicji w tłumaczu, staranności, to ta szybka jest porysowana, brudna i zniekształcająca obraz. Tłumacz który pracuje niechlujnie, ma jakby tłuste dłonie i nanosi swoje ślady, psując cały efekt. Siedziałbym cicho i z każdym kolejnym zleceniem szukał dalej odpowiedniego człowieka. Ale od tygodnia w końcu doświadczam pozytywnego kontrastu. Znam realia na tym portalu od roku 2015-tego, stawki u doktora Soukhareva należą do wyższych, ale warto zapłacić za własne zadowolenie.

 • Ola Kaczmarek29 sierpnia 2018     

  Polecam współpracę z Panem Borysem. Świetnie iterminowo wykonane tłumaczenia kilku trudnych instrukcji.

 • ANNA Bednarska5 sierpnia 2018     

  Bardzo dobre tłumaczenie specjalistycznego trudnego tekstu z zakresu farmacji. Świetny, stały kontakt. Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i w ekspresowym tempie. Polecam

 • Andrzej Wesołowski20 kwietnia 2018     

  Pan Borys tłumaczył na naszym spotkaniu biznesowym przez 3 dni z rzędu. Bardzo profesjonalne tłumaczenie na najwyższym poziomie. Pan Borys to tłumacz o wysokiej inteligencji kulturowej i szerokich zainteresowaniach. Gorąco polecam !

 • Jan Kowalski21 stycznia 2018     

  Pan Boris bardzo dobrze tłumaczył przez 2 tygodnie w naszej fabryce dla pracowników z Rosji. Profesjonalne tłumaczenie pomogło Rosjanom szybko dostosować się do naszych warunków. Gorąco polecam usługi tłumacza pana Borisa.

 • wojtek presjanwojtek26 października 2017     

  Bardzo profesjonalne tłumaczenie,poprzedzone stylem,logiką, inne, - Bardzo Polecam

 • Dominika Popiołek3 lipca 2017     

  Polecam współpracę z Panem Borysem każdemu, kto poszukuje profesjonalnego, terminowego i zaangażowanego w tekst tłumacza/korektora. Pan Borys pracuje chętnie z tekstami o dużym stopniu trudności i doskonale się w tym sprawdza.

 • Bogusia Bryl23 czerwca 2017     

  Serdecznie polecam. Korzystaliśmy z usług Pana Borisa jako tłumacza Bardzo rzetelny, przetłumaczył dość trudny tekst na bardzo wysokim poziomie a także znalazł kilka błędów merytorycznych

 • Anna Lisiecka1 czerwca 2017     

  Na naszej konferencji naukowej o tematyce historycznej Pan Boris tłumaczył symultanicznie wykłady profesora z Moskwy. Pan Boris to nie tylko profesjonalny tłumacz, to prawdziwy naukowiec z Państwowego Uniwersytetu St. Petersburga. Jest bardzo oczytaną i kulturalną osobą, z którą kontakt sprawia dużo przyjemności. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym ustnych tłumaczeń.

 • Roman Kowalewski24 maja 2017     

  Wspaniałe tłumaczenie, bardzo Panu dziękujemy.

 • Mateusz Nowacki7 kwietnia 2017     

  Bardzo rzetelny i profesjonalny tłumacz. Wszystko na najwyższym poziomie. Pan Borys wspaniale przetłumaczył mi tekst naukowy. Na pewno jeszcze nie raz poproszę Pana Borysa o tłumaczenie.

 • Антон Поляков7 kwietnia 2017     

  Super. Я из России, работаю с бизнес-партнерами из Польши. Борис Евгеньевич показал себя как высоко квалифицированный переводчик. Он эффективно помог нам с переводом во время нашей встречи с польскими партнерами. При случае готов рекомендовать его как отличного переводчика

Napisz do użytkownika