Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Agnieszka Piotrowska

Agnieszka Piotrowska

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
  • Kraków
 • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
 5. Ustne symultaniczne: 0,00 zł / 1 godz.
Specjalizacje:
 • administracja,
 • księgowość, rachunkowość,
 • medycyna,
 • prawo

Oferuję tłumaczenia z języka polskiego na hiszpański i odwrotnie.
Jestem tłumaczem od 8 lat.
Mieszkałam w Hiszpanii 8 lat, gdzie skończyłam studia na Uniwersytecie w Madrycie na kierunku Tłumacz w językach polski i hiszpański, Specjalność: Administracja, Sądownictwo, Medycyna.

Doświadczenie:
01. 2014 - aktualnie: Tłumacz w COPROSA POLSKA SP. ZO.O. (budownictwo, prawo, spółki, księgowość, ekonomia), Warszawa Tłumaczenia: dokumenty administracyjne i firmowe z polskiego na hiszpański i odwrotnie Tłumaczenia ustne na spotkaniach B2B 2012 – 2014 Tłumacz – współpraca z polskimi, jak i hiszpańskimi agencjami tłumaczeń. 03/2012 – 06/2012 Tłumacz - UNIVERSAL DOCTOR, Madryt. Tłumaczenie ustne (nagrania) i pisemne aplikacji telefonicznej z zakresu medycyny: Referencje: 2. Tłumaczenie 05/2011 – 01/2012 Mediator/ Tłumacz w firmie budowlanej MONTUR ESTAN, Madryt. Tłumaczenia dokumentów pracowników polskich na potrzeby firmy. Tłumacz ustny i mediator pomiędzy firmą a pracownikami. 2009 - 2011 TŁUMACZ – Tłumaczenia sporadyczne dokumentów takich jak: umowy, korespondencja, dokumenty personalne na potrzeby firmy PROMOCIONES MAURICIO, Hiszpania. 2009 – 2012 Tłumacz , Tłumaczenia ustne na wizytach lekarskich w hiszpańskich przychodniach i szpitalach. 2009 Tłumacz ustny dla polskich turystów, BLUTOUR, agencja turystyczna, Hiszpania.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij