Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Tomasz Pierzchała

Tomasz Pierzchała

(10 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka ukraińskiego na język angielski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 32,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 38,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Posiadam długoletnie doświadczenie lingwistyczne oraz tłumaczeniowe. Od roku 2006 utrzymuję regularne kontakty ze środowiskiem artystycznym na Ukrainie. W tym zakresie współpracuję z kilkoma artystami z Ukrainy i dla nich przeładam z rosyjskiego i ukraińskiego na angielski i polski. Moje tłumaczenia dotyczą głównie sztuki, literatury i poezji oraz innych dziedzin. Specjalizuje sie również w tematyce prawno-notarialnej.

Doświadczenie:
Od roku 2010 zajmuję sie tłumaczeniami w kombinacji ukraiński-angielski.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij