Serwis e-tlumacze.net

  • Magdalena Piech
Magdalena Piech

Magdalena Piech

(4 oferty)
  •  Telefon (Pokaż)
  • Obszary działania:
    • Kraków
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Magister filologii orientalnej UJ, doktorantka wydziału filologicznego UJ, ukończone studia podyplomowe dla tłumaczy specjalistycznych oferuje sprawne i rzetelne tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne w zakresie języków polski-angielski-hindi (kombinacja dowolna).

Wykształcenie

Dyplom magistra filologii plus świadectwo ukończenia studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych (pisemnych) w zakresie jęz. angielskiego

Doświadczenie

Zajmuję się tłumaczeniami od 2014 r.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij