Serwis e-tlumacze.net

 • Joanna W.
 • Oferta tłumaczenia - polski - francuski
Joanna W.

Joanna W.

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język francuski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • filozofia,
 • literatura,
 • marketing

Ukończyłam z wyróżnieniem romanistykę oraz Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Tekstów Specjalistycznych w katedrze UNESCO UJ. Odbywałam również praktyki w biurze tłumaczeniowym mLingua w Poznaniu. Obecnie jestem doktorantką językoznawstwa.  Językiem francuskim posługuję się od dziecka. 

Praca akademicka pozwala mi na codzienny, intensywny kontakt z językiem francuskim. Piszę rzetelnie, dokładnie, ciekawie. Regularnie przygotowuję wystąpienia na konferencje naukowe oraz artykuły.  

Przetłumaczę i poprawię teksty naukowe dot. nauk humanistycznych: abstrakty, streszczenia, artykuły i inne publikacje naukowe, prace dyplomowe związane w szczególności z literaturoznawstwem, językoznawstwem, socjologią, psychologią, pedagogiką, filozofią, religioznawstwem

Wycena jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Zapraszam do kontaktu. 

Doświadczenie:
tłumaczenia różnych tekstów specjalistycznych w ramach studiów w Katedrze Unesco na UJ: m.in. naukowych, turystycznych, prawnych i prawniczych. Staż w biurze mLingua w Poznaniu - tłumaczenie tekstów unijnych, literackich, proofreading, obsługa programu Déjà vu.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij