Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Joanna Wojciechowska-Antony

Joanna Wojciechowska-Antony

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka chińskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 80,00 zł / 1700 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 100,00 zł / 1700 zn. ze spacj.
  3. Ustne konsekutywne: 200,00 zł / 1 godz.
  4. Tłumaczenie online: Tak

Jestem tłumaczem języka chińskiego posiadającym duże doświadczenie w wykonywaniu chińsko-polskich i polsko-chińskich tłumaczeń pisemnych oraz ustnych z zakresu wielu dziedzin, m.in. gospodarki, biznesu, prawa, księgowości, medycyny i innych.
W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt mailowy.

Doświadczenie:
Moje doświadczenie jest efektem współpracy z instytucjami administracji, firmami, fundacjami, biurami rachunkowymi, a także osobami prywatnymi.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij