Serwis e-tlumacze.net

 • Biuro Tłumaczeń SHART
Biuro Tłumaczeń "SHART"

Biuro Tłumaczeń "SHART"

Biuro Tłumaczeń "WWW. SHART. PL" (14 ofert)
 •       (3 opinie)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Olsztyn
  • Warszawa
  • Toruń
  • Gdańsk
  • Poznań
  • Opole
  • Lublin
  • Kraków
 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Biuro tłumaczeń "SHART" wykonuje tłumaczenia na języki: Rosyjski, Ukraiński, Angielski, Niemiecki, Włoski, Francuski oraz Polski.
[możliwość wystawienia faktury VAT]
Tłumaczymy:

 1. Artykuły naukowe i informacyjne (Mamy spore doświadczenie w tłumaczeniu artykułów technicznych, naukowych, historycznych oraz informacyjnych.)
 2. Dokumentacja techniczna (do 55 stron dziennie tłumaczymy w tej dziedzinie. Od instrukcji czajników do wyciągów szybowych.)

 3. Prace dyplomowe (Częściowo lub w całości pracy licencjackie, magisterskie lub doktorskie. Używanie narzędzi tłumaczenia takich jak MemoQ pozwala na zachowanie terminologii na każdej ilości stron.)

 4. Rachunkowość (Statystyki, Sprawozdania, Bilanse, PIT, VAT.)

 5. Strony internetowe (Już tłumaczyliśmy sklepy internetowe, strony wizytówki, strony firmowe, a nawet giełdy internetowe.)

 6. Wiersze (Ekskluzywne zamówienia za które z chęcią zawsze bierzemy się.)

 7. Ulotki reklamowe (Ulotki, reklamy, bannery, badania i tłumaczenie haseł SEO.)

 8. Dokumenty firmowe (Umowy, certyfikaty, karty gwarancyjne, korespondencja firmowa.)

JAKOŚĆ

W Biurze Tłumaczeń SHART pracują tylko sprawdzeni tłumacze, mający bogate doświadczenie zawodowe. Najwyższą jakość uzyskuje się, tłumacząc na język ojczysty. Dlatego u Nas pracują tłumacze z Rosji, Ukrainy, Polski, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Białorusi.
Nad każdym tłumaczeniem pracuje zespól tłumaczy. Używamy nowoczesnego oprogramowania, które eliminuje niezgodność terminologii lub nazw w tekście tłumaczenia.
Od zawsze i na zawsze stawiamy na JAKOŚĆ wykonanych przez nas prac.

TERMINOWOŚĆ I PUNKTUALNOŚĆ

Praca zrobiona NA CZAS to nasze kredo, dzięki któremu zyskujemy zadowolonych i powracających do Nas klientów. Szybkie tłumaczenie tekstów też nie jest dla Nas wyzwaniem, dzięki naszemu systemowi podwójnego sprawdzania tłumaczeń przez naszych NATIVE SPEAKERów.
Wyceniamy tłumaczenie, ustalamy termin oddania i po zgodzie klienta wysyłamy do tłumacza specjalizującego się w dziedzinie zawartości tekstu oryginalnego. Po czym tekst sprawdza się przez dwóch innych tłumaczy oraz nosiciela języka tekstu oryginalnego.
Teksty tłumaczeń wysyłamy nasza zabezpieczoną pocztą firmową prosto do tłumaczy. Anonimowość i nietrafienie powierzonych nam dokumentów i tekstów w ręce niepożądane gwarantujemy.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Marcin MińskiZakład Mięsny "Wierzejki"24 maja 2017     

  Bardzo dobry kontakt. Konkurencyjne ceny i świetna jakość tłumaczeń. Wszystko w umówionym wcześniej terminie. Nawet po dosłaniu w międzyczasie dwóch innych tekstów. Polecam z czystym sumieniem.

 • Tomasz SienkiewiczKFADRAT16 maja 2017     

  Świetny kontakt, profesjonalne i przede wszystkim bardzo szybkie tłumaczenie. Wieczorem wysłałem materiały, a następnego dnia po południu miałem już wszystko przetłumaczone. Polecam z czystym sumieniem.

 • Grzegorz Beronte6 kwietnia 2017     

  Korzystając z tego portalu zlecałem już nieraz tłumaczenia francuskie, czeskie, angielskie, niemieckie i rosyjskie. Rzadko zdarza się, aby dostać tekst w tym samym dniu w którym zleciło się jego przetłumaczenie. Rzadko zdarza się - a mam doświadczenie - by tłumacz osobiście zadzwonił celem powiadomienia, że tłumaczenie jest już gotowe na mailu. Dlatego jestem tak bardzo zadowolony z usług tego użytkownika. Rewelacja. Polecam na 100%

Napisz do użytkownika