Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Marta Sieroń

Marta Sieroń

(6 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Korekty: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Ustne konsekutywne: 80,00 zł / 1 godz.
 4. Ustne symultaniczne: 80,00 zł / 1 godz.
 5. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • administracja,
 • literatura,
 • marketing,
 • ochrona środowiska,
 • polityka,
 • prawo,
 • turystyka, hotelarstwo,
 • Unia Europejska

Oferuję usługi tłumaczeniowe (z języka włoskiego na angielski i z języka angielskiego na włoski) tekstów zwykłych oraz specjalistycznych.

Gwarantuję profesjonalną jakość tłumaczenia (popartą ukończonymi studiami filologicznymi na poziomie licencjata, rocznej wymianie kulturowo-edukacujnej we Włoszech oraz 2 letnimi studiami w Stanach Zjedoczonych) konkurencyjne ceny, terminowość zlecenia oraz poufność dokumentów.

Usługi tłumaczeniowe skierowane do Klientów indywidualnych oraz firm. Indywidualne podejście do każdego Zleceniodawcy. Zapraszam do kontaktu mailowego.

Ceny tłumaczeń do ustalenia.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij