Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Anna Swędzioł
Anna Swędzioł

Anna Swędzioł

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Realizuję tłumaczenia głównie z dziedziny kultury, sztuki, nauk humanistycznych. Tłumaczę strony www. Tłumaczyłam również teksty techniczne. Zawsze w cenie tłumaczenia zawarta jest konsultacja tekstu z native speakerem języka serbskiego - magistrem inżynierem.

Od 11 lat (11.2008 - dzień dzisiejszy) mieszkam w Serbii. Dzięki temu moja znajomość języka oraz specyficznych realiów kulturowych regionu jest bardzo dobra.

Posiadam wiedzę zdobytą w czasie studiów ( Uniwersytet Warszawski - Slawistyczne Studia Kulturoznawcze), oraz mojego stałego pobytu w Serbii.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika